Про мапу

Відсутність можливості зручного та швидкого отримання інформації про учасників лісового сектору України створює додаткові бар’єри для розвитку галузі. Команда Кластеру Деревообробки та Меблевого Виробництва розробила зручний, корисний і безкоштовний інструмент — Мапу лісового сектору. Основною метою Мапи є стимулювання розвитку галузі через надання інформації про учасників галузі у відкритому доступі та можливість об’єднання фахівців лісового сектору. Сайт мапи створено за підтримки міжнародного проекту RERAM.

Головна ідея полягає в тому, щоб зібрати всіх українських гравців лісового сектору в одному місці, тож на даному етапі свого розвитку, Мапа націлена на тих, хто хоче знайти чи додати підприємство, організацію, асоціацію, державний орган чи окремого експерта галузі. Поступово ми розширюватимемо функціонал, орієнтуючись на кінцевого споживача.

Створивши власний профіль ви одразу зможете вносити на Мапу свої об’єкти та подавати власні оголошення. Щоб допомогти Мапі демонструвати завжди актуальну інформацію, передбачено можливість інформування про неіснуючі об’єкти чи застарілі контакти, після чого вони будуть оновлені чи видалені зі сторінки.

Модератором сайту мапи є Кластер ДОМВ.

Контакти:

vp@ppv.net.ua
facebook.com/domv.lviv
+380 67 370 78 56