Правила користування
  1. Фактом доступу до даного сайту і роботи з ним користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на сайті. Користувач підтверджує, що надає власні персональні дані добровільно та дозволяє модератору сайту використовувати їх згідно чинного законодавства України.
  2. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість розміщувати об’єкти чи оголошення на сайті мапи.
  3. Ви даєте згоду на відображення і публікацію на сайті створеного Вами матеріалу та несете повну відповідальність за зміст ваших публікацій.
  4. Фактом внесення будь-якої інформації на цей сайт Ви надаєте модератору право необмеженого використання, відтворення, зміни, передачі та розповсюдження цієї інформації модератором та усіма користувачами цього сайту, тобто висловлюєте згоду на використання усієї інформації про компанію / організацію / асоціацію / державні органи / навчальні заклади / експерта та інші об’єкти лісового сектору України.
  5. Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису, Ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль та надання адреси електронної пошти. Ви також повинні надати нам певні відомості про себе, які повинні бути точними і оновленими.
  6. Якщо модератор, прочитавши інформацію, вказану Вами, зробив висновок, що вона порушує правила ресурсу, він має право видалити її. Модератор залишає за собою право вносити зміни/видаляти інформацію, представлену на цьому сайті, попередньо повідомивши автора про зміни.
  7. Доступ до усієї інформації сайту не має на увазі передачу ліцензій, авторських, патентних та інших прав на інтелектуальну власність.
  8. Модератор залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.
  9. Ви можете припинити дію облікового запису в будь-який момент, звернувшись на електронну пошту info@ppv.net.ua. Після закінчення Ви отримаєте автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення облікового запису прийнято, і ваш доступ буде припинений.
  10. Кластер ДОМВ зобов’язується не розголошувати Ваше ім’я та всю інформацію у власному профілі користувача цього сайту або іншим способом розкривати факт внесеної Вами інформації, за винятком випадків, перерахованих нижче: (А) Вами дано дозвіл на розкриття цієї інформації; (Б) Нами зроблено попереднє повідомлення про намір опублікувати або іншим чином використовувати внесену Вами інформацію для реєстрації власного профілю із згадкою Вашого імені; (В) Ми зобов’язані розголосити Ваші особисті дані на вимогу чинного законодавства.